Trailer #1: A Wrinkle in Time (2018) – Dětské putování jinými světy

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Režisérka Ava DuVernay, která v minulosti natočila například historický snímek o Martinu Lutheru Kingovi Selma, vstupuje do světa blockbusterů. Na jaře příštího roku se v kinech představí její fantasy adaptace stejnojmenného románu Madeleine L’Engle.

Meg Murry (Storm Reid), její bratr Charles Wallace (Deric McCabe) a kamarád Calvin (Levi Miller) se vydávají na nečekanou cestu vedoucí různými dimenzemi ve snaze najít ztraceného otce. Během putování se setkávají s množstvím fantaskních postav, včetně tří nebeských bytostí, které dětem na jejich cestě pomáhají.

Avě DuVernay po úspěchu jejího filmu Selma nabízeli několik režii hned několika snímků s vysokým rozpočtem. Ona si však vybrala až společnost Disney a námět ve Spojených státech milované knihy.

O hvězdy ve filmu nouze nebude. V roli paní Which se představí Oprah Winfrey, v roli paní Whatsit Reese Witherspoon, Mindy Kaling jako paní Who a Chris Pine jako otec dětí, pan Murry.


Snímek, jehož scénář napsala autorka Ledového království Jennifer Lee, vstoupí do kin 9. března 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také