Logan noir: Soutěž o černobílou projekci výborné komiksovky

Přečtěte si

Autor

Líbil se Vám Logan? Máte možnost ho vidět v černobílém vydání! Vy už jste ho viděli? Aha. No a co na velkém plátně? Myslel jsem si to. Nyní máte možnost vidět výtečnou komiksovou řežbu v černobílém provedení. Pokud vyhrajete lístek v soutěži.

Logan vychází na DVD a Blu-ray a ke svému vydání na nosičích dostal stylovou černobílou verzi. Logan noir. Ta je k dostání pouze ve speciálním Blu-ray balení DigiBook, kde ji doprovodí i knížka černobílých fotografií z filmu.

V úterý 25. července večer ovšem proběhne zcela výjimečná a ojedinělá projekce černobílé podoby Logana v kině na velkém plátně. Dost možná jedna jediná. Poslední osudová kapitola Logana bude ještě syrovější. Bude noir.

Vstupenky na projekci Logan noir se nedají koupit. Dají se pouze získat.

“Během natáčení jsem udělal pár černobílých fotografií a zjistili jsme, jak špinavá a drsná atmosféra filmu je na nich ještě intenzívnější,” vypráví režisér James Mangold. “Ten westernový a noir pocit byl najednou v černobílé barvě téměř hmatatelný. Během práce ve střižně jsme pak pár fotek zveřejnili a měly skvělé ohlasy. Hodně lidí najednou toužilo vidět celý film jako černobílý. Sny se někdy splní.”

Projekce se koná 25.7. 2017 v Praze od 20:30 hod. Abychom zachovali kompletně noirový večer, rádi vás na projekci uvidíme v černobílém.
Jak tedy lístky na projekci získáte? Stačí odpovědět na soutěžní otázku. Soutěž o 5×2 lístky.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje superhrdinský tým, jehož je Logan součástí?

1. Musíte být fanoušky naší stránky na Facebooku.
2. Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | Předmět: Logan noir
Soutěž končí 21. července, den poté vylosujeme pět výherců.

Čtěte také