Transformers: Poslední rytíř: Velká soutěž o ceny

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů na Netflixu 3. týdne roku

Jak už bývá zvykem, v popředí sledovanosti týdne na Netflixu najdeme průměrné filmy a výborné seriály. Do obou žebříčků...

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

Autor

V kinech se právě zabydluje nový díl série Transformers, tentokrát s podtitulem Poslední rytíř. Pojďte si s námi u té příležitosti zasoutěžit o několik atraktivních a tématických cen.

Lidé bojují s transformery, Optimus Prime je pryč. Klíč k záchraně budoucnosti je pohřben v tajemstvích minulosti, v neznámé a ukryté historii transformerů na Zemi. Úkol zachránit svět připadne na ne úplně pravděpodobnou sebranku – Cade Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebeeho (Čmeláka), anglického lorda Sira Edmunda Burtona (Sir Anthony Hopkins) a oxfordskou profesorku Viviam Wembley (Laura Haddock). V tomto sequelu se z těch stíhaných stanou hrdinové, z hrdinů padouši. Vydržet může jen jeden svět: jejich, nebo náš.

Tři šťastlivci mají nyní šanci vyhrát buď jednu jednu kolekcí DVD Transformers 1-4 a dva poukazy s roční platností pro dvě osoby na PaintballGame na základnu v Benešově nebo tří hodinovou hru pro jednu osobu v reball aréně v Praze.

Soutěžní otázka

Kdo režíroval Transformers: Poslední rytíř?

1. Musíte být fanoušky naší stránky na Facebooku.
2. Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | Předmět: Transformers: Last Knight
Soutěž končí 29. června, den poté vylosujeme výherce.

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVAL CINEMART A JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR.

Čtěte také