Resident Evil: Poslední kapitola: Soutěž o BD steelbook

Nové pokračování režiséra Paula W.S. Andersona právě vyšlo na českém DVD a Blu-ray. Poslední završení ságy Resident Evil s Millou Jovovich rozdáváme ve spolupráci s DVDpremiérami.

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala – do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít.

BONUSY:
– Prozkoumejte Úl
– Drsná trojka & ženy ve filmu Resident Evil
– Kaskadérské výkony
– S Paulem & MiLlou
– Výzbroj
– Upoutávka: Resident Evil: Vendetta

Soutěžní otázka

Plánuje se restart této filmové série, na které se má podílet i James Wan. Není vyloučeno, že by se mohl někdo vrátit z původního obsazení. Kterou postavu byste rádi opět viděli a proč?

VÍTĚZ SOUTĚŽE: GÁBINA P.

LINK KE KOUPI TOHOTO FILMU NALEZNETE ZDE

CENU DO SOUTĚŽE VĚNOVAL e-shop DVDPremiery.cz - JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR A SR.

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Určitě sourozenci Redfieldovi, kteří pochází přímo z herní série, ze které vychází tato filmová série. Ani Leon by nebyl k zahození (objevil se v pátém filmu). Alice mám sice ráda, ale jelikož půjde o restart série a ne o pokračování, tak pochopitelně tam nemá bohužel asi co dělat. Co se týče záporáků, tak určitě bych uvítala Alberta Weskera, Alecandera Kochazenko (hráči budou vědět) a Dr. Sama Isaacse. A jako třešničku na dortu – Adu Wong, což není klaďas ani záporák :-). Pokud by se filmový restart povedl, jak herní – Resident Evil 7, tak by to bylo fantastické!

  2. Moje první volba by byl asi také Dr. Isaacs (hlavně kvůli GoT), ale ať se tady příliš neopakuji tak přidám ještě Carlose Oliveiru. Tenhle drsnej žoldák se ve světě Resident Evilu rozhodně neztratí a nakaženým zombíkům dokáže pořádně zavařit.

  3. Se sérii Resident Evil je to těžké, jelikož první díly jsem hltal jako malý a později (papírově dospělý 🙂 ) jsem poslední díly bral s velkou rezervou. Přesto mě Poslední kapitola zaujala. Restart se pravděpodobně nevyvede, jak bývá u restartů zvykem, ale pokud ano, rád bych tam viděl Millu Jovovich, protože tu herečku nemám rád a jinde mi nesedí, pro Resident Evil se ale narodila!

  4. Jen ať se ta série zrestartuje a jen ať si jí pod křídla vezme někdo zkušený. Nejsem zvědavý na další slaboduché béčko, do kterého krásně zapadal ansámbl herců typu Milla Jovovich, Shawn Roberts nebo Michelle Rodriguez. Jediný, kdo mi z řady průměrnosti vystupoval byl Iain Glen. Ten bohužel nedostal tolik prostoru, kolik by si nejspíš zasloužil, i tak se mi na něj dobře koukalo a dokážu si ho představit v něčem lepším, což se o ostatních hercích říci nedá. Iaina Glena jsem si oblíbil už v Hrách o Trůny a jelikož nám Hry za chvilku končí (2 série), tak bych ho rád viděl v něčem dalším. Restart této série by Iana jako herce mohl nakopnout. Talent i tvář na to má.

  5. Ve všech sériích nebylo moc zapamatovatelných postav, já bych brala také Dr. Isaacs, moc dobře to zahrál.

  6. Za mě taky Isaacs,pro mě osobně v celé sérii nebylo moc výrazných postav,čest výjimkám,jako byl právě Alexander Isaacs,role hlavního arcilotra mu prostě sedla. A ty jeho upgrady v posledním díle,ty byly hodně drsné 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno