V poslední době vstoupilo do kin hned několik snímků ze světa superhrdinů, které byly podle ratingu zařazeny do kategorie R, na něž smí děti do sedmnácti let pouze s doprovodem dospělé osoby. A právě tyhle dospělácké filmy jako Deadpool nebo Logan se staly hity.

Proto se nabízí otázka: Napodobí Deadpoola a Logana další komiksovky, tentokrát třeba od DC Comics? Odpověď na ni prozradil zástupce společnosti Warner Bros. pro server The Wrap: “Stoprocentně. U těch správných postav.”

Tou by mohl být třena Lobo. Scénář k filmu, kde se objeví jako hlavní charakter, totiž pomalu, ale jistě, vzniká. Mnohem zajímavější by ovšem bylo, kdyby Warneři dali zelenou třeba nepřístupné Justice League nebo Batmanovi s Affleckem. Koneckonců, dospělejší pojetí by možná slušelo většině budoucím projektům podle DC.

Loni dostala eRkový rating kvůli násilí třeba i rozšířená verze Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti. Ta však oproti Loganovi a Deadpoolovi byla jen slabým čajíčkem.

Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here