Trailer #3: Strážci vesmíru (2017) – Superhrdinové ze střední

Přehnaná očekávání na Strážce vesmíru asi nemáme nikdo. Přitom Lionsgate vydalo další trailer, který baví, představuje sympatické hrdiny a láká na megalomanskou akci. Otázkou stále zůstává, jestli moderní pojetí populárního seriálu v kinech nevyhoří, konkurence totiž bude obrovská.

Pět středoškoláků. Běžní teenageři s obvyklými zájmy i potížemi. Jenže to všechno se změní, když zjistí, že jejich město, ve kterém dosud všichni obyvatelé poklidně žili jeden vedle druhého, a celý okolní svět stojí před mimozemskou hrozbou. Pětice záhy objeví, že oni jsou ti vyvolení a jediní, kteří můžou ohrožení čelit a planetu zachránit. To ale nemají šanci zvládnout, pokud se nespřátelí, nepřekonají své osobní problémy a nestane se z nich skutečný tým. Ideálně dřív, než bude pozdě.

Power Rangers: Strážci vesmíru má premiéru 6. dubna 2017. Film natočil Dean Israelite, v hlavních rolích se představí Bryan Cranston, Elizabeth Banks, Naomi Scott, David Denman, Becky G, RJ Cyler, Anjali Jay, Dacre Montgomery a další.

Váš komentář potěší autora článku.