Trailer #1: Hurvínek a kouzelné muzeum (2017) – Oblíbený hrdina bez nití a drátků

Přečtěte si

Autor

Kdo z nás by neznal upovídaného Hurvínka, jeho taťuldu Spejbla, Máničku a bábinku Kateřinu. Oblíbení loutkoví hrdinové nás už baví po desetiletí. Nyní se chystá jejich film, Hurvínek a kouzelné muzeum, a pozor – ne s provázky a drátky, nýbrž animovaně.

Výroba trvala celých dlouhých sedm let a ačkoli do kina se blonďatý kluk chystá až v létě, lákat začíná už teď – prvním teaserem.

Jak už název napovídá, příběh nás zavede do muzea. Půjde o Muzeum loutek, kde je Spejbl zaměstnaný jako hlídač. Domu ale hrozí zbourání. Naštěstí najde Hurvínek, neposedný a zvídavý jako vždy v podzemí tajemného kouzelného muzea klíč, který by mohl pomoci nejen zachránit instituci, ale i ukončit nadvládu zlého Pána loutek, která všechny sužuje.

Snímek vznikal pod taktovkou producenta a režiséra Martina Kotlíka (Pánská jízda, Vy nám taky, šéfe!). O grafickou i scénáristickou stránku se staral mezinárodní tým z různých evropských zemí. Za příběhem stojí Jesper Møller, režisér filmu Asterix a Vikingové. Hlavní postavy namluvil (již poněkolikáté) umělecký ředitel Divadla S+H Martin Klásek, ženským hrdinkám propůjčila již tradičně hlas Helena Štáchová.

Do kin by se měl snímek dostat 31. srpna tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také