Mimoni 2 a Zpívej 2 mají zelenou, druhý díl Mazlíčků si dá na čas

Přečtěte si

Autor

Illumination Entertainment spolu s Universal Pictures právě oznámili, že v roce 2020 se můžeme těšit hned na dvě pokračování animovaných hitů. Konkrétně slibují dvojku Mimoňů a Zpívej. Další díl Tajného života mazlíčků si oproti tomu bude muset počkat o rok déle. Nedočkáme se ho, jak bylo plánováno, příští rok, ale až 2019.

Tajný život mazlíčků 2 půjde ve šlépějích loňského blockbusteru. Opět nám tvůrci poodhalí, co dělají naši čtyřnozí přátelé, když za námi zaklapnou dveře. O produkci se postará zakladatel a výkonný ředitel Illumination Entertainment, Chris Meledandri, spolu se svou dlouholetou spolupracovnicí Janet Healy. O scénář se postará tvůrce Mimoňů Brian Lynch, režírovat bude Chris Renaud (série Já, padouch).

Mimoni si stále drží jedenáctou příčku na žebříčku celosvětových blockbusterů. Žlutí tvorové ochotně a šťastně sloužili v průběhu dějin těm nejpodlejším a nejvíce nechvalně známým padouchům světa. Bohužel, pro všechny jejich pány měla jejich služba fatální následky. Když se najednou octnou bez nějakého ničemy, kterému by mohli posluhovat, jsou z toho Mimoni v hluboké depresi. Nakonec se ta nejméně pravděpodobná trojice – Kevin, Stuart a Bob – vydá hledat zločince, který by jejich služby ocenil. Po setkání s královnou zločinu Scarlett je ovšem čeká zatím nejtěžší úkol – zachránit celý svůj druh.

Zpívej je ze světa přesně jako je ten náš, jen v něm nenajdete žádné lidi – obývají jej pouze zvířata. Hlavní postavou je koala Buster Moon, který zdědil po otci divadlo, jež se nyní octlo v těžkých časech. Buster je ale optimista a navíc odhodlaný udělat vše pro záchranu svého milovaného divadla. Poslední šancí je epická pěvecká soutěž.

Jak již bylo zmíněno, Mimoňů a Zpívej se dočkáme nejspíš až v roce 2020. Mezinárodní premiéry jsou zatím stanoveny na 3. července 2020 pro dvojku Mimoňů a 25. prosince 2020 pro sequel Zpívej. Mazlíčči by měli být uvedeni do světových kin 3. července 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také