Deadpoola 2 možná zrežíruje kaskadér

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Už jste o tom určitě slyšeli. Režisér Tim Miller, který přivedl veleúspěšného Deadpoola letos na plátna kin, se vzdal možnosti natočení jeho pokračování. Hlavním důvodem prý byly tvůrčí neshody s Ryanem Reynoldsem. Foxové ale nijak nezahálí a zřejmě už teď mají v hledáčku možnou náhradu. Tou by měl být David Leitch.

Že vám toto jméno nic neříká? Tak pozor. David Leitch se v Hollywoodu pohybuje už hodně dlouho, celou řadu let se živil jako dublér filmových hvězd. Kaskadérskou profesi posléze vyměnil za bojové studio 87Eleven, kde doteď připravuje herce na akční snímky. Odtud právě pochází kamarádství s Keanu Reevesem, se kterým o pár let později, společně s kolegou Chadem Stahelskim, natočili výborného Johna Wicka. Svůj vlastní projekt David Leitch předvede příští rok, název nese The Coldest City a v hlavních rolích se představí velmi zvučná jména (Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman).

Deadpool 2 tedy vznikne bez Tima Millera, pod záštitou původních scenáristů a Davida Leitche i tak může jít o skvělou podívanou. Jen si vzpomeňte, jakou akcí se prezentoval právě John Wick, jehož druhý díl dorazí po novém roce. Tentokrát však už bez Davida Leitche.

Myslíte si, že tvůrce Johna Wicka je správnou volbou pro druhého Deadpoola? Dejte vědět v komentářích ;-).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také