Legendární gang ochránců utlačovaných se vrací a vy to můžete vidět v IMAX.

Film Sedm statečných můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 22. září. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz .

Sedm_Statecnych_IMAX

Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. Stateční se vrátili do kin 22. září.

Soutěž o

 3×2 lístky do IMAX

gift_cz

Soutěžní otázka

Sedm statečných je remake stejnojmenného westernu z roku 1960, ten je ale remakem japonského filmu Akiry Kurosawy. Jak se tento japonský filmový klenot jmenuje?

a) Sedm statečných
b) Sedm samurajů
c) 3 nindžové v zábavním parku
d) Sněhurka a sedm trpaslíků

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | Sedm statečných IMAX.
Soutěž končí 2. října, den poté vylosujeme tři výherce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno