Našel se nový Han Solo!

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Jednu z nejoblíbenějších postav světa Hvězdných válek si v jejím mladším provedení zahraje talentovaný Alden Ehrenreich.

Tak už konečně víme, na čem jsme. Po měsících dohadů a spekulací, kdy se novináři předháněli v tipování herců, kteří by si mohli zahrát mladého Hana Sola v plánovaném spin-offu Star Wars, nám tvůrci oznámili jediné jméno – Alden Ehrenreich.

Žádný Chris Pratt, Taaron Egerton, Anthony Ingruber nebo Miles Teller, ale šestadvacetiletý rodák z Los Angeles, který na sebe výrazněji upozornil až v letošní coenovce Ave, Caesar!. S Ehrenreichem tedy studio vsadilo na neokoukanou tvář, což je pro nové Star Wars typické a budeme velmi zvědaví, jak bude výsledný snímek režisérů Phila Lorda a Christophera Millera (LEGO příběh, restart Jump Street) vypadat.

Alden Ehrenreich bude jistě čelit velkému tlaku, protože navázat na slavného Harrisona Forda nebude nic lehkého, ale pokud si do šestadvaceti let stihnete zahrát pod takovými jmény jako Woody Allen (Jasmíniny slzy), Richard LaGravenese (Nádherné bytosti) či Francis Ford Coppola (Twixt), určitě musíte něco umět.

O příběhu samostatného filmu o Hanu Solovi toho zatím nic moc nevíme, ale vzhledem k věku hlavního představitele bych tipoval, že se podíváme nějakých pár let za Pomstu Sithů, kdy Impérium drželo vládu nad předalekou galaxií pevně v rukou. Premiéru snímku očekávejme v květnu 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také