Ryan Reynolds bude sypat vtípky ve vesmíru

Přečtěte si

Autor

Nebo to alespoň tak vypadá. Dalším projektem Ryana Reynoldse by totiž měla být sci-fi Life. Na filmu o výzkumu vzorku z Marsu, který projevuje bezprecedentní znaky inteligence, se Reynolds snad znovu spojí se scénáristy Deadpoola Rhettem Reesem a Paulem Wernickem. Šablonovité sci-fi tak určitě čekat nemůžeme.

Po tom, co se Deadpool stal nejvýdělečnějším filmem X-menovského filmového světa, se začíná k Ryanu Reynoldsovi otáčet čím dál tím více hlav, které ho ještě před měsícem považovali pouze za naivního fanouška komiskové předlohy. Vždyť to byl člověk, který pohřbil filmového Green Lanterna v jednom z nejhorších komiksových filmů všech dob. Peníze ale hýbou světem.

Reynolds má momentálně volno. Pokračování Deadpooola je zatím v přípravných fázích a tak se může herec svobodně poohlížet po nových projektech. Life zatím zní jako něco, co by mohlo z Reynoldsova charismatu podstatně těžit. Příběh o posádce mezinárodní vesmírné stanice, jejímž úkolem je prozkoumat marťasnký vzorek, jenž vykazuje nejen známky života, ale i neočekávané inteligence, by se mohl se špatným obsazením lehce propadnout do hlubin průměrnosti. Naštěstí má projekt k dispozici talent ve scénaristických řadách.

Podobná pozice by byla ve vesmíru jistě pohodlnější
Podobná pozice by byla ve vesmíru jistě pohodlnější

Od scénáristického dua Reese a Wernick jsme zatím dostali kromě skvělého Deadpooola i neméně zábavný Zombieland. Můžeme se tak těšit na žánrovou splácaninu, která bude sypat, když ne vtipné, tak určitě cool hlášky. Režisérskou židli už má zamluvenou Daniel Espinosa (Nepřítel pod ochranou) a mluví se o tom, že spolu s Reynoldsem studio zvažuje pro hlavní ženskou roli i Rebeccu Ferguson (Mission Impossible: Národ grázlů).

Obsazení Reynoldse ovšem ještě není jisté. Co ale víme na sto procent je to, že se Reynolds se svým oblíbeným scénáristickým duem setká v druhém Deadpoolovi, který má světu filmu předsatvit i časem cestujícího mutanta Cablea. Na toho si ovšem budeme muset ještě pár let počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také