TOP 10: Sexuální scény roku 2015

Přečtěte si

Autor

Další rok se za námi uzavírá, a i když není venku úplně sníh a úplně zima, není tam ani úplně teplo. Proto poskytujeme materiál, u kterého se určitě leckomu zalijí tváře hřejivým ruměncem nebo až dokonce orosí čelo – přehled deseti nejlechtivějších scén ze dvanácti měsíců, které nás opět minuly.

Love (Láska) – více scén než do dvou hrstí a ve 3D

Zahraniční francouzsko-belgický film Gaspara Noé se ocitl na nejednom festivalu, kde vyprávěl příběh Murphyho (Karl Glusman) z Ameriky, který přijel do láskyplné Francie, aby narazil na nespoutanou Elektru (Aomi Muyock) a s ní v ruce jdoucí problémy. A že v ruce nešly jenom problémy, ale i jedna po druhé tělesné křivky jejich sousedky, která se s nimi ocitla v milostném aktu. Od té doby už to bylo jenom horší, ohnivější, erotičtější a… 3D!

Nebezpečné pokušení – Reeves na to pořád má

O titulování svého jména na nehynoucí legendu se Keanu Reeves zasloužil v Matrixu a dalších filmech, kterými se zapsal do paměti, ale zubu času se neubrání nikdo. V 51 letech už není Reeves žádný mladík, on si to ale nechce připustit. Jako Evan Webber nám v Nebezpečném pokušení dokládá svoji životní sílu a elán nejenom na jedné, ale rovnou dvou dívkách polovičního věku, co on. Oddaný manžel a otec dvou dětí ovšem ještě neví, jaký horor a peklo ho po svůdné noci čeká.

Kluk od vedle – sexuální idol v akci

Jennifer Lopez byla, je a díky tomuto filmu nesporně ještě nějakou dobu bude deifikována a idolizována jako bohyně krásy, majitelka těch nejdokonalejších křivek a naprostá sexbomba. V Klukovi odvedle se nám představí jako středoškolská učitelka, která zrovna opustila manžela – oujé! Oním šťastlivcem a zajíčkem, který využil situace a jemuž Claire naletěla, se stává devatenáctiletý Noah (Ryan Guzman). Po nezapomenutelné noci ale nechce zapomenout a není snadné se ho zbavit.

Purpurový vrch – Hiddleston se odhodlal ukázat zadek

Elegantní baronet Thomas Sharpe, kterého Tom Hiddleston v Purpurovém vrchu ztvárňuje, bohužel skrývá temné tajemství a není příhodnou dámskou volbou. Na druhou stranu Hiddleston, tvář postavy, není tak skrývavý a rozhodl se nám mimo pěknou tvář odhalit i své pozadí ve vášnivé první noci novomanželů. Co bude následovat, již bohužel tak hezké nebude.

Carol – Blanchett od Crowea trochu přeorientovala… dost

Polibek Russela Crowea v Robinu Hoodovi oscarové Cate Blanchett asi nepřišel tak dobrý, tak v rovněž vysoce oceňovaném snímku Carol prostě vystřídala muže za ženy a hle, jaké to sebou vleče úspěchy. Jako nešťastně vdaná Carol Aird si padne do oka s Therese Belivet (Rooney Mara), mladou ambiciózní zaměstnankyní obchodního domu v New Yorku. Společenské konvence doby 50. let 20. století jsou zábranou, ale některým událostem zkrátka v cestě stát nemohou.

Padesát odstínů šedi – nejpřitažlivější erotický film letoška nemůže chybět

Nebudeme se dohadovat o jeho úspěchu, či neúspěchu, v tomto seznamu však nemůže chybět. Ryze z toho hodnotícího hlediska napěchovanosti sexuální tenzí a v tomto případě i notnou dávkou perverze sem prostě patří. Jamie Dornan jako Christan Grey má divné úchylky a mučírnu, Dakota Johnson jako Anastasia Steele zase notnou dávku tolerance nebo naivity, ale říkejme tomu láska, ke které patří milování – a jeho průběh závisí na účastnících a jejich… smlouvě.

Milenci těch druhých – kulturní soutěživost mezi ženami a další

Mimo bohatou zásobu sexuálních narážek se tento film neobejde ani bez těch sexuálních scén, a jak by taky ano, když má ústřední dvojice nepatrný problém s nymfomanií. Jake (Jason Sudeikis) a Lainey (Alison Brie) zažili spolu své poprvé a od té doby jejich chuť rapidně vzrostla. Jejich nárazové akce jsou trapné, vtipné i skutečně vzrušující, ale každopádně směřují k problému. V tom nejhorším, schůzce sexuálně závislých, se po deseti letech setkají a chtějí dát svému záletnictví sbohem… znamená to ale žádný další sex?

Focus – skoro a skoro, když najednou pistole v ksichtě

Zběhlý podvodník Nicky (Will Smith) a začínající Jess (Margot Robbie) se romanticky začnou zaplétat, když se najednou jejich osudy rozpletou úplně. Po třech letech je to ale čeká nanovo, mimo jiné a horší pletichy jako stejné cíle, kdoví v čem všem. Smith se dostane rovnou ke dvěma šancím a také jedné pistoli, která ho v tom nejlepším vyšachuje ze hry a on se může spíš strachovat o svoje nádobíčko a život.

Spectre – očekáváná bondgirl nebude osudovou, ale něco bude

Daniel Craig jako agent s povolením zabíjet se v této bondovce totiž mimo zabíjení potýká také s dvěma ženami, z nichž jedna má smůlu, ale obě si s chladnokrevným Britem užijí své. Zrovna Monica Belluci, tolik očekávaná bondgirl, mu ale to srdce neohřeje. Její naopak vcelku brzy vychladne, ještě předtím ale zažije s Jamesem Bondem nezapomenutelnou noc.

Vykolejená – wrestleři by měli zůstat v ringu

Ono je to úplně mimo hlavní dějovou linii, jen taková rychlá odbočka, která je opravdu rychlá. Tím pádem se stává naším trapasem na konec, jelikož John Cena jako nabouchaný Steven u neukojitelné Amy Schumen příliš nepochodí. Ona nemá v oblibě monogamii, on nemá výdrž. Jí možná svitne šance, jemu alespoň zůstanou svaly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také