Trailer #2: We Are Your Friends (2015) – Lamač dívčích srdcí je zpět!

Šibalské úsměvy hvězdy, které byly před pár lety v plakátové podobě každé náctileté dívky, zpomalené scény nabírající na dramatičnosti a nádech „zakázaného ovoce“. Takový je trailer nového filmu We Are Your Friends!

Warner Bros. Pictures právě uvedl již druhou upoutávku na nový režisérský debut doposud méně známého Maxe Josephse, který se podílel na režii TV show Catfish. Ve filmu se objeví v hlavní roli známá tvář z Muzikálu ze střední či muzikálu s názvem Hairspray: Zac Efron, také herečka Emily Ratajkowski, kterou si jistě pamatujete z filmu Zmizelá, který se loni stal velkým filmovým hitem a Wes Bentley, který si zahrál v Interstellaru či The Hunger Games.

zacefronfriends

O čem film bude pojednávat? Cole (Zac Efron) v roli 23. letého DJ elektronické hudby trávil spoustu času vymýšlením hudby, která by zaujala každého posluchače a s kterou by prorazil na hudební scéně. V průběhu jeho tvorby, kdy často měnil pasáže, potká charizmatického, staršího DJ Jamese (Bentley), který si vezme mladíka pod „ochranná křídla“. Věci se začnou komplikovat. Jak už to ve světě chodí „Za vším hledej ženu!“ Sophie (Ratajkowski) randí s Jamesem, ovšem jiskra přeskočila s Colem. Nový problém je na světě! Jak se mladý ambiciózní DJ rozhodne? Vybere si novou lásku, či se stane rozumným hudebníkem, který má jasně určenou budoucnost a půjde se hrdě dál za svým snem?

V kinech od 28. srpna 2015