Kostičkovaní hrdinové v čele s Emmetem nás přivítají již podruhé, tuto dobrou zprávu již nějakou dobu víme. Nicméně to není jediná informace, která potěší. Batman se poslední dobou veze na velké vlně popularity a tak i v rámci lega dostane svůj vlastní film.

The Hollywood Reporter totiž tvrdí, že Batman Willa Arnetta dostane parťáka, na kterého je ve světě komiksů i filmů zvyklý. Jde samozřejmě o Robina. Toho namluví Michael Cera, který se opět setká s Jonahem Hillem (ve světě lega ztvárňujícím otravného Green Lanterna), s kterým má na svědomí komediální hit Superbad.

Michael Cera
Michael Cera

Cera má poslední dobou napilno. Kromě tohoto kostičkového projektu příští rok (konkrétně 3. 6. 2016) zavítá do kin Sausage Party. V této komedii naváže na svou spolupráci opět s Jonahem Hillem, dále se ve snímku ukáží Seth Rogen, Kristen Wiig, Salma Hayek, Edward Norton, David Krumholtz, Nick Kroll, James Franco, Craig Robinson, Bill Hader, Anders Holm, Paul Rudd a Danny McBride. Obsazení slibuje zábavu a originální jízdu, stejně jako v případě Apokalypsy v Hollywoodu, kde mnozí z těchto herců hráli.

The Lego Batman Movie dorazí do kin 26.5. 2017. Režii bude mít na starosti Chris McKay (podílel se na Lego příběhu) a scénář napíše Seth Grahame-Smith (Abraham Lincoln: Lovec upírů).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno