Trailer #1: Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015) – Špiónská komedie s Henrym Cavillem

Přečtěte si

Autor

Guy Ritchie prichádza tento rok opäť na scénu a tentokrát so špionážnym filmom, založenom na seriáli zo 60. rokov. Trailer je nesúdržnou zmesou záberov, ktoré sa určite dali zostrihať lepšie, pričom by diváka viac nalákali na film a najlepšou časťou traileru je snáď úvodná scénka. Snáď sa Ritchiemu podarilo komediálnu stránku filmu vybalancovať aspoň tak dobre ako v Sherlockovi Holmesovi.

man-from-uncle-poster-2015

Znovu se potkáme se dvěma špičkovými agenty organizace U.N.C.L.E. (United Network Command for Law Enforcement). Američan Napoleon Solo (Henry Cavill) a Rus Illya Kuryakin (Armie Hammer) bojují proti všem zločincům, kteří ohrožují svět. Příběh se odehrává na počátku šedesátých let dvacatého století na vrcholu studené války. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojují proti záhadné zločinecké organizaci, která si podmaňuje svět prostřednictvím šíření jaderných zbraní a různých moderních technologií. Klíčem k dopadení hlavních viniků je dcera německého vědce. Začíná souboj s časem, aby se zabránilo k celosvětové katastrofě.

Premiéra filmu je stanovená na 14. augusta. Vo vedľajších úlohách sa medzi inými predstavia Alicia Vikander, Hugh Grant, Elizabeth Debicki a Jared Harris.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také