Trailer #1: Ant-Man (2015) – Mravenčí muž poprvé!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Před pár hodinami jsme se konečně dočkali plnohodnotného traileru na dlouho očekávaný snímek od Marvel Studios, který příjde letos do kin. Nemluvíme tu o pokračování Avengers, nýbrž o úplně novém superhrdinovi, jenž bude představen v rámci Marvel Cinematic Universe. Ano, jedná se o Ant-Mana.

Ant-Agonist

Trailer byl představen při premiéře nového marvelovského seriálu Agent Carter. Marvel toto chtěl praktikovat již při prvním traileru k Avengers: Age Of Ultron a chtěl ho pustit právě během dílu AoS. Trailer ale unikl na internet dříve a Marvelu se z toho nakonec podařilo „vybruslit“ velice elegantním způsobem, když po internetu začal šířit, že za to může organizace Hydra. Důvod, proč chce Marvel dávat trailery na nové filmy do seriálů, je více než jasný. Tímto tahem chce zvyšovat sledovanost seriálů, protože ukázky na jejich filmy jsou všemi ve velikém očekávání.

Teď ale zpět k Ant-Manovi. V rámci filmového univerza Marvelu bude znovu představen úplně nový hrdina. Nedávno jsme mohli vidět Strážce galaxie, kteří zaznamenali obrovský úspěch a také patřili k těm „méně známým superhrdinům“. Superschopností tohoto hrdiny je ta, že může pomocí speciálního obleku měnit svoji velikost, ale ponechat si svoji sílu. Mezi jeho esa v rukávu také patří ovládání mravenců. S Ant-Manem bychom se měli setkávat i do budoucna a měl by být nedílnou součástí Avengerů. Tedy, aspoň v komiksech tomu tak je, můžeme tedy doufat, že se objeví i ve třetích Avengerech s podtitulem Infinity War.

V hlavních rolích se objeví Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, John Slattery, Hayley Atwell a Corey Stoll. Premiéra v amerických kinech je plánovaná na 17. července 2015. Film je pod taktovkou Peytona Reeda, jež přebral režisérské žezlo po Edgaru Wrightovi.

Teaser Trailer s českým dabingem

httpv://youtu.be/_DBr3hg7acg

Teaser Trailer s českými titulky

httpv://youtu.be/FUha6CTfUJc

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Tomáš Vohnický Já vím, kdo to je, chlápek co umí pomocí obleku měnit velikost a ovládat mravence, jen mi to přišlo vtipný, že tam na něm prostě lítá a vzpomněla jsem si na pohádku ,,Mravenční polepšovna" 😀 a neboj se, když něco napíšu, tak si o tom i něco zjistím

  2. Srsly? Chlápek na lítajícím mravenci?To je spíš jak pokračování ,,…ze země Oz" 😀 Na tohle se určitě podívat nepudu a myslím, že to ani nezpirátničím, taky dávám velký mínus za herecký obsazení, pro mě propadák a myslím, že to celosvětově moc úspěch neposbírá

  3. Srsly? Chlápek na lítajícím mravenci?To je spíš jak pokračování ,,…ze země Oz" 😀 Na tohle se určitě podívat nepudu a myslím, že to ani nezpirátničím, taky dávám velký mínus za herecký obsazení, pro mě propadák a myslím, že to celosvětově moc úspěch neposbírá

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také