Terminator: Genisys – Kupa nových fotek a informace o příběhu

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Další díl série zachycující boj robotů a lidí sice uvidíme až v létě příštího roku (prvního července 2015), ale jeho tvůrci se rozhodli zpříjemnit nám čekání zveřejněním řady fotek a nastíněním příběhu.

Na několika fotografiích můžeme totiž vidět hlavní protagonisty snímku při nějakém velmi intenzivním momentu. Všichni totiž při mačkání spouště své zbraně také řvou, a to z plných plic. Dočkali jsme se také Arnieho, který za ta léta trochu sešel. Uvidíme, v jaké formě bude jeho ikonická T-800.

Známe také pár detailů týkajících se hlavní zápletky. „Doktor“ Matt Smith ztvární postavu, o které je zatím známo jen to, že je blízkým přítelem Johna Connora. Co se týče informací o Sarah Connor (hranou Emiliou „Daenerys“ Clarke), tak tvůrci už tak skoupí nebyli. Sára se v útlém věku stala sirotkem (na smrti rodičů budou mít podíl zlí přisluhovači Skynetu, kteří byli posláni do minulosti), avšak bylo o ni postaráno. Jejím opatrovníkem se stal samotný Terminator T-800, který byl v budoucnosti poupraven lidmi tak, že jeho primárním cílem nebylo zabíjet, ale chránit. Byl poslán do minulosti, kde se ujal právě uvolněné role otce Sarah Connor. Ta z jeho příchodu zas tak šokovaná nebyla, protože jí bylo řečeno vše, co se stane. Ale Sarah svému předem nalajnovanému osudu nevěří, vzepře se mu a svými činy odchýlí své životní kroky z předem dané procházky.

_1414701456 _1414701467 _1414701477 _1414701488 Terminator_Genisys_4 Terminator_Genisys_5

První díl nové trilogie, Terminator: Genisys zrežíruje Alan Taylor (Thor: Temný svět). Další herci, kteří budou ve snímku účinkovat, jsou Jason Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons, Dayo Okeniyi, Byung-hun Lee, Michael Gladis, a Sandrine Holt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také