Budou třetí Avengers rozděleni na dva díly?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Internetem kolují dohady o tom, že by Marvel Studios mohlo rozdělit třetí film Avengerů na dva díly. Bitva proti Thanosovi bude tak obrovská, komplikovaná a epická, že si ty dva filmy prostě vyžaduje. Je tomu ale skutečně tak?

thanos
Thanos

Tento trend začala Twilight Saga, jež rozdělila finálovou knihu na dva filmy. Twilight Sága: Rozbřesk – 1. část a Twilight Sága: Rozbřesk – 2. část se mezi fanoušky těšily velké popularitě, kritikům už se ale tolik nezamlouvaly. Poté v tomto duchu pokračoval i poslední díl Harryho Pottera, Relikvie smrti, jež snesl ty nejpřísnější parametry a rozdělení na dva díly tu nebylo vůbec od věci. Taktéž Hobbit, který byl ze začátku plánován jako dvoudílný film, se postupem času změnil na třídílný. Dokud můžete ze značky „vytřískat“ více peněz, prostě to uděláte. Aspoň tak to některá studia dělají.

A není divu, že se k tomuto kroku nejspíše rozhodlo i Marvel Studios. Filmy tohoto studiového velikána jsou dlouhodobě úspěšné a rozdělení jednoho z největších marvelovských filmů na dva je určitě dobrý tah. Pro studio tedy. Ne tak moc pro fanoušky. Může být něco horšího, než čekat dlouhé měsíce na zakončení Vašeho oblíbeného filmu? Pro mě tedy ne.

Rozdělenení třetích Avengerů je poměrně zajímavá myšlenka. Podle Daily Marvelite to tak s největší pravděpodobností bude. Podle nově podložených zdrojů z Marvel Studios, bude bitva proti Thanosovi tak epická a komplikovaná, že si prostě dva díly vyžaduje.

Celé to vlastně dává i docela smysl. Plánuje se totiž přivést Strážce Galaxie a Avengers k sobě, a k tomu by nejspíše jeden film byl málo. Nebylo to zatím oficiálně potvrzeno, ale toto spojení by prostě stálo za to.

Avengers 3 vtrhnou do kin v roce 2019. Dočkáme se starých známých, jako Roberta Downeyho Jr., Chrise Hemswortha, Marka Ruffala, Scarlett Johansson, Jeremyho Rennera, Samuela L. Jacksona a dalších.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také