Chris Hemsworth v remaku Smrtonosné zbraně?

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

O nové verzi klasiky z roku 1987 se spekuluje již delší dobu. Nic ovšem není potvrzeno z oficiálních zdrojů. Podle dostupných informací ale probíhá práce na scénáři již od roku 2011, kdy se ho ujal Will Beall, který má na kontě také scénář k filmu Gangster Squad. Nyní se objevila zpráva, že hlavní roli by po Melu Gibsonovi mohl převzít Chris Hemsworth.

Danny Glover a Mel Gibson v prvním dílu série
Danny Glover a Mel Gibson v prvním dílu série

Australan má sice práci na dlouhou dobu zajištěnou díky Thorovi a Avengers, hledá ale projekty i mimo Marvel Universe. Odskočil si například ke skvělým Rivalům Rona Howarda. A herec se také netají tím, že by případnou nabídku od Warner Bros. na roli ve Smrtonosné zbrani přijal.

Film má být na rozhraní sequelu a remaku. Hlavní postavou by měl být Riggsův syn, který jde v otcových stopách a studuje policejní akademii. Tento krok by umožnil tvůrcům obsadit alespoň do cameo rolí ústřední herecké duo z původní série – Mela Gibsona a Dannyho Glovera. Ti se objevili ve všech čtyřech snímcích, o režii se vždy staral Richard Donner. Kdo by měl nahradit Glovera, pokud by jeho postava nahrazena byla, není zatím jasné. Jasnější představu má ovšem studio o režisérovi – tím by se měl stát Justin Lin, který je podepsán pod čtyřmi díly ze série Rychle a zběsile.

Smrtonosná past vyšla v roce 1987, následná pokračování pak v letech 1989, 1992 a 1998. Pokud ke vzniku dalšího snímku dojde, měla by premiéra být v roce 2016.

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Nie, nie nie ! Justin Lin mi neprijde talentovaný a to napriek dobrému akčňáku Fast five a keď má scenárista nejaký nápad nech urobí film mimo série lebo hlavným znakom tých 4 filmov bola chémia medzi bláznom a milujúcim otcom rodiny a je nepravdepodobné že takú chémiu budú mať aj ich potomkovia

  2. Remake může znamenat jeden velký průšvih. Pokud se toho ale ujme správný tvůrčí tým, může z toho vzniknout akční film pro moderního diváka…je ale pravda, že zarytého fandu původní série to asi moc nenadchne.

  3. Miluju Smrtonosnou zbraň a můj názor je, že by měla zůstat taková jaká je. Bez remaků sequelů šmakvalů gadžimalů a jiných hovadin :D. A pokud i potom vznikne další díl..Chris je dobrej herec sympaťák ale Mel je správně trhlej a díky tomu byla jeho postava tak šílená. Co se týče chemie mezi ústřední dvojicí mám obavy že ani náhodou nenajdou nikoho jako byli Mel a Danny. Ale ten hlavní důvod proč byla Zbraň tak dobrou serií je fakt že si všichni sedli jak lidi před kamerou tak i za ní. Za mě jasné NE!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také