Star Wars: Epizoda VII – Víme, kdo se vydá do předaleké galaxie!

Těžko bychom hledali filmový projekt, který v posledních měsících vzbudil tolik pozornosti. Po nekonečné záplavě všemožných informací, většinou nepotvrzených, tu konečně máme zase něco oficiálního. Vlastně něco, nač jsme čekali od doby, kdy byla nová epizoda ohlášena. Studio Walt Disney Pictures nám totiž odhalilo, které tváře si v Epizodě VII zahrají hlavní role. Na internet zavítala také zákulisní fotka, kde již všichni protagonisté, v čele s režisérem J.J. Abramsem, dumají nad scénářem a své první minuty v zákulisí si jednoznačně užívají.

Nejlepší fotka, jakou jste kdy viděli?
Nejlepší fotka, jakou jste kdy viděli?

Kdo jsou ti vyvolení? Samozřejmě musíme počítat s návratem Anthonyho Danielse (C-3PO), Petera Mayhewa (Chewbacca) a Kennyho Bakera (R2-D2). Z původní trilogie se na scénu vrací i ti, o kterých se spekulovalo nejvíce – Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia) a Mark Hamill (Luke Skywalker). Podle nejnovějších zpráv to navíc vypadá, že Harrisona Forda si na plátně kin užijeme opravdu hodně. Prý si střihne v epizodě VII jednu z největších rolí.

Už ze zmiňované fotky jste mohli zpozorovat i řadu nových tváří. Těšit se můžeme opravdu na vydatné herecké obsazení. Hlavním padouchem filmu byl již před nějakým časem oznámen Adam Driver, nyní můžeme potvrdit, že mezi bohatou sešlostí opravdu figuruje. Kdo jsou ti další? John Boyega, Daisy Ridley, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson a Max von Sydow!

„Jsme tak rádi, že se konečně můžeme podělit o obsazení Star Wars: Epizody VII. Je vzrušující a neskutečné sledovat původní obsazení s těmito novými umělci, kteří se sešli, aby tento svět přivedli ještě jednou k životu. Začneme natáčet za pár týdnů, všichni dělají maximum, aby fanoušci mohli být hrdí,“ prozradil k této příležitosti režisér J.J. Abrams.

Star Wars: Epizoda VII vchází do kin 17. prosince 2015.