Filmový Ant-Man má padoucha

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Ant-Man je jeden z charakterů Marvelu, který se dosud nedočkal filmového zpracování, i když už o něm dlouho slýcháme. Už delší dobu má ovšem projekt zelenou a natáčení se brzy rozjede, nyní je také znám představitel hrdinova protivníka – je jím Matt Gerald.

Matt Gerald
Matt Gerald

Film už má tedy jisté obsazení všech hlavních rolí. Michael Douglas se představí jako Hank Pym, Paul Rudd jako Scott Lang a Patrick Wilson jako bůhví kdo. Jakou postavu bude hrát poslední zmiňovaný není jasné, on sám v rozhovoru odpověděl „důležitou postavu“. Matt Gerald se tak stane pro diváky nejspíš nejméně známým z hereckého ansámblu. Tento Američan se objevil ve vedlejších rolích snímků jako Avatar nebo G.I. Joe 2: Odveta.

I když pramalé, tak pořád nějaké zkušenosti má Gerald i s Marvelem. Objevil se jako White Power Dave ve vězeňském kraťasu All Hail the King, tento snímek byl přidán jako bonus k DVD druhého Thora. Ant-Man ale pravděpodobně bude potřebovat silnějšího protivníka než holohlavého bojovníka za čistotu rasy. Už z důvodu, že pravicoví extrémisté pochody proti mravencům nepořádají.

Filmové zpracování Ant-Mana, které spatříme příští rok, má na starosti Edgar Wright. Ten stojí například za skvělou Cornetto trigolií nebo soubojem Scott Pilgrim vs. the World.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také