Chris Evans o své budoucnosti v Marvelu

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Nedávno se začaly šířit zprávy, že Kapitán Amerika (Chris Evans) si hodlá dát pauzu od herectví a věnovat se jiným projektům než jsou komiksy od Marvelu. Proč by se Evans vzdával možnosti objevit se v dalších filmech, které mají téměř jisté zisky, nebylo příliš jasné. A nikdo už se tímto tématem trápit ani nemusí, jelikož sám herec se rozhodl vyvrátit tyto zvěsti.

Chris Evans na premiéře Avengers

„Zajisté se jednalo o velkou věc. Musím si dávat pozor na to, co říkám. S Marvelem mám kontrakt na šest filmů a rozhodně plánuji ho dodržet.“

Po nadcházejícím blockbustru Avengers: Age of Ultron tedy budou zbývat ještě dva snímky. Minimálně jeden z nich by měl být další sólový projekt Kapitána Ameriky. Kromě role supervojáka si Chris Evans zahrál i Human Torch v dalším marvelovském projektu Fantastická čtyřka, ten byl ovšem ve srovnání s ansámblem Avengers výrazně slabší.

„Tohle je bezpochyby největší požehnání v mém životě. Marvel mi naprosto změnil pozici a navíc dělá skvělé filmy. Loňský rok jsem si vyzkoušel režii a byl to fantastický zážitek, který jsem si opravdu užil. Určitě se tomu chystám věnovat o něco víc, tím pádem nebudu tolik aktivní při hledání rolí. Může se stát, že se před kamerou objevím v rámci své smlouvy s Marvelem a jinak budu působit za ní.“

S Kapitánem Amerikou se tedy rozhodně loučit nemusíme, jeho nová sólovka Winter Soldier jde do kin 3. dubna tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také