Potvrzeno! Nová Fantastická čtyřka obsazena

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Týdny a měsíce dohadů, klepů a nejrůznějších spekulací jsou u konce. Očekávaný filmový restart Fantastické čtyřky, jedné z nejslavnějších komiksových sebranek vůbec, dostal oficiálně potvrzená jména hlavních hrdinů. Režisér Josh Trank může počítat s Milesem Tellerem (Mr. Fantastic), Michaelem B. Jordanem (Human Torch), Kate Marou (Invisible Woman) a s Jamie Bellem (Thing), kteří se pokusí vdechnout komiksové legendě nový život po dvou ne příliš nepovedených dílech z let 2005 a 2007. Tito více či méně známí herci sice ještě nemají definitivně podepsané smlouvy, ale celosvětová média mluví o jejich angažování jako o hotové věci.

Miles Teller, Michael B. Jordan, Kate Mara a Jamie Bell. Tyto čtyři herci (doufejme) zazáří v nové Fantastické čtyřce
Miles Teller, Michael B. Jordan, Kate Mara a Jamie Bell. Tyto čtyři herci (doufejme) zazáří v nové Fantastické čtyřce

Nový film Fantastické čtyřky by měl být prvním z několika dalších pokračování a je důležité zmínit, že tito hrdinové s různými nadpřirozenými schopnostmi budou součástí stejného filmového universa, jako současní X-Meni. To znamená, že můžeme nejspíš v budoucích letech očekávat nějakou velmi příjemnou týmovku ve stylu konkurenčních Avengers od studia Marvel. Pokud vás zajímá oficiální synopse vyhlíženého snímku, tak se podívejte sem.

Snímek režiséra Kroniky má naplánovanou premiéru na 19. června 2015, tedy v době kdy bude v kinech řádit mj. pokračování již zmíněných Avengers (premiéra začátkem května), nový Jurský park a Terminátor (premiéra 12. června, respektive 1. července) nebo Ant-Man (17. července). Léto 2015 bude tedy velmi nabité a snad Fantastická čtyřka v takto silné konkurenci obstojí. Třetí šanci jí už nikdo dávat nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také