Trailer #1: Godzilla (2014)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po prvním teaseru a nutno dodat vynikajícím teaseru, který se však na internet dostal zřejmě omylem, když jej Warneři stahovali a zakazovali rychlostí blesku, přichází první pořádný pohled na znovuzrozenou japonskou příšeru, která má v nové verzi představovat skutečně děsivou přírodní sílu. Ne nadarmo jsme novou Godzillu zařadili do nejočekávanějších titulů příštího roku.

Aaron Taylor-Johnson vs. Godzilla
Aaron Taylor-Johnson vs. Godzilla

První upoutávka začíná hodně zhurta. Okamžitě jsme vydáni na pospas obřímu ještěru, díky čemuž jsou první vteřiny opravdu adrenalinové. Zbytek upoutávky nás pak dodělává téměř absolutním tichem a blížící se apokalypsou. Záběrů jsme v prvním traileru viděli opravdu málo a věříme, že ten největší masakr představí tvůrci až v kinech.

Godzillu zrežíroval Gareth Edwards podle scénáře, na kterém pracoval například i slavný Frank Darabont (Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank). Hlavní příběh snímku pak pochází z hlavy Davida S. Goyera, scénáristy Muže z oceli. V hlavních rolích spatříme velice sympatické tváře – Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Elizabeth Olsen a Ken Watanabe. Snímek zavítá do našich kin 15. 5. 2014.

httpv://youtu.be/z0srf9X3TGk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také