Našla se Wonder Woman pro druhého Supermana!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tak už je to jasné. Superman s Batmanem nebudou jediní hrdinové z universa DC Comics, které potkáme v pokračování Muže z oceli. Zack Snyder před pár hodinami oznámil, že pro roli Wonder Woman byla vybrána Gal Gadot, známá především ze série Rychle a zběsile. Jen pro zajímavost dodáváme, že o roli se rovněž ucházely Olga Kurylenko, Jamie Alexander z Thora či Elodie Yung.

Gal Gadot
Gal Gadot

„Wonder Woman je pravděpodobně jednou z nejsilnějších žen všech dob a jednou z nejoblíbenějších postav světa DC Comics. Nejen, že Gal je úžasná herečka, ona má také určité magické kvality a pro roli bude perfektní. Už se moc těšíme, jak publiku představíme tolik milovanou postavu,“ prozradil režisér Zack Snyder.

Wonder Woman
Wonder Woman

Batman vs. Superman tak opravdu začíná zbrojit pro slibovanou týmovku Justice League. Samozřejmě se vrátí Henry Cavill v roli Supermana, těšit se můžeme na nového Batmana v kůži Bena Afflecka a rovněž na Wonder Woman Gal Gadot, pro kterou tato role může být zlomová ve své dosavadní kariéře. Snímek vlétne do kin 16. července 2015.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také