Ben Kingsley dotočil tajný projekt Marvelu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Třetí Iron Man nabídl jeden z nejzajímavější filmových twistů za poslední roky. Někteří diváci však z něj byli zklamaní, jiní ho vítali jako skvělý nápad. Řeč je pochopitelně o Mandarinovi v podání Bena Kingsleyho. Proto teď doporučujeme všem, kteří snímek ještě neviděli, aby raději obrátili list a přečetli si něco jiného

Ben Kingsley jako Mandarin
Ben Kingsley jako Mandarin

Režisér a scénárista v jedné osobě, Shane Black, se rozhodl teroristu Mandarina zobrazit jako skvělého charismatického záporáka. Ve skutečnosti však vyšlo najevo, že Mandarin je pouhá loutka hraná vyhořelým hercem Trevorem Slatteryem. Žádný Mandarin tudíž neexistuje.

Ben Kingsley ale v jednom z rozhovoru přiznal, že v současné době dotočil jeden z tajných projektů stáje Marvel, na kterém pracovalo hodně lidí z projektu Iron Man 3. Dále jen poznamenal, že více toho prozradit nemůže, zkrátka k tomu nemá oprávnění. Prý si máme počkat na oficiální prohlášení. Nakonec zdvořile poznamenal, že bylo skvělé se znovu setkat s takhle úžasnou rodinou.

Otázka tedy zní, o jaký tajný projekt se jedná? Někdo říká, že jde o další kraťas „One-Shot“, který by se například mohl zaměřit na život Trevora Slatteryho nebo samotného Mandarina a to ještě před tím, než o něm vyjde pravda na svět. Jiní zase spekulují, že Mandarin celé divadélko hrál a skutečně existuje, což by mohla například potvrdit potitulková scéna některého dalšího filmu z dílny Marvel. Co myslíte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také