Podcast #9: Expendables 3 a další akční filmy

Přečtěte si

Autor

Trvalo to, ale konečně je tady nový v pořadí devátý podcast. Tentokrát plný řečí o akčních filmech a akčních hvězdách všeho druhu. Samozřejmě se dočkáte i jmen výherců v naší soutěži o trička z minulého dílu.

Expendables / Postradatelní
Expendables / Postradatelní

Omlouváme se, že to tak trvalo, ale podařilo se nám nahrát 80 minut, kdy ne všechny naše myšlenky stály za zveřejnění, a tak jsme se důkladným střihem dostali na polovinu. Hlavně proto vychází devítka až teď.

Začali jsme novinkami, většina času patřila třetímu dílu Postradatelných, jejíchž natáčení započalo v uplynulém týdnu. Zamysleli jsme se nad jmény, které zmínil Christopher Nolan jako možné nástupce v roli Batmana, načež na druhý den vyšla zpráva, že jím bude Ben Affleck. Co se dá dělat, tak se příště zaměříme na Bena, protože jeho jméno pod maskou netopýřího muže rozpoutalo vášnivé diskuse mezi fanoušky. Dokonce vznikla petice! Mike Vám doporučí další akční válečný snímek a další čas zůstal vyhrazen pro téma akčních filmů, které nejsou tak dobře známy, ale to neznamená, že by byly špatné.

I naše soutěž má své výherce, přesněji výherkyně. Gratulujeme!

Užijte si tedy devátý díl, snad se Vám bude líbit. Zajímá nás Váš názor, takže piště komentáře, maily nebo se přidejte do naší facebookové skupiny níže a věřte, že i vy můžete ovlivnit o čem bude jubilejní desátý podcast a nejen ten!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také