Scénář k Justice League stojí za prd!

Zhruba před týdnem jsme se díky TERZovi dočetli, že komiksová týmovka Justice League čeká na úspěch Muže z oceli. Pokud nový Superman bude skutečně vydělávat, dostane Justice League zelenou. Dnes už ovšem víme, že by finanční úspěch nejslavnějšího superhdiny nemusel být tím jediným pokynem k uskutečnění sjezdu hrdinů z DC Comics. Projekt Justice League totiž hlásí obrovské trable se scénářem. Prý nestojí za nic!

Justice League (2015)

Scénář Willa Bealla, autora Gangster Squad, nezamíří do rukou režiséra, kterého má Justice League stále ve hledáčku, ale rovnou do koše. Will Beall zakomponoval do příběhu padoucha Darkseida a hned několik dalších postaviček z Universa, přesněji Supermana, Batmana, Green Lanterna, Flashe a Wonder Woman. Současný scénář pokulhává prý na několika místech a studiu se vůbec nelíbí. Proč tedy DC oslovilo tohoto nezkušeného scénáristu, když je Justice League jedním z nejočekávanějších projektů nadcházejících let?

Darkseid

S těmito problémy může dojít k tomu, že se dočkáme nového záporáka i jiných superhrdinů. Také to znamená, že se může změnit rok uvedení filmu, jelikož v DC musí napsat naprosto nový scénář, najít vhodného režiséra, uspořádat casting a zajistit mnoho a mnoho dalších záležitostí. Pokud chceme další skvělou týmovku, tak by samozřejmě čekání o rok, dva déle, bylo rozumné. Jen doufejme, že týmovka z DC nepůjde k ledu.