Scénář k Avengers 2 již brzy hotov

Přečtěte si

Autor

Joss Whedon má momentálně napilno. Scenárista a režisér masivního hitu Avengers se stal oficiálně marvelovským pastářem a dohlíží na celou „fázi dvě“ zahrnující filmy Iron Man 3, Thor: Temný svět, Captain America: Winter Soldier, Guardians of the Galaxy a Avengers 2. Právě o dvojce Avengers se Whedon rozpovídal trochu víc.

„Nechci dvojku větší, chci ji hlubší. Všechny postavy už znáte, teď je na čase se v nich šťourat… a šťouráním myslím skalpelem, ať to pořádně bolí“, říká na adresu Avengers 2. Whedon se taktéž vyjádřil o S.H.I.E.L.D.u, novém marvelovském seriálu, jehož pilotní díl režíruje: „Bude to každopádně větší než průměrná kriminálka. Je to i tak o nedůležitých lidech, co stojí na pomezí velkého dobrodružství. Celá myšlenka seriálu stojí na tom, že i když se dějí velké věci, na těch malých neméně záleží.“ Můžeme si být jisti, že i tak se v seriálu objeví superschopnosti a velké věci.

Závěrem se Whedon zmiňuje o svém postoji k Marvelu: „Čtu všechny scénáře a dělám k nim poznámky. Dívám se na sestřihy, co mi pošlou a pokud možno, mluvím o nich s režiséry. Je to moje vysněná práce již od dětství.“ Jedním dechem dodává, že scénář k Avengers 2 bude hotový za pár měsíců. Film má premiéru 1.5. 2015 a bude konkurovat Justice League od DC Comics.

4 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také