Trailer: Oblivion (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tom Cruise pod režijní taktovkou Josepha Kosinskiho, tvůrce Trona 3D, který před dvěma roky ohromil filmové fanoušky pokračováním snímku z roku 1982 . Tron: Legacy byl designově skvostný a jeho soundtrack neuvěřitelně podtrhoval dění na plátně. Tím ale pro mnohé výčet plusových bodů končí. Jak na tom bude další sci-fi tohoto mladého tvůrce? Oblivion (Nevědomí) dostalo první trailer a docela v nás vzbudilo natěšenost.

Celý plakát k Oblivion zde

Příběh nás zavede do budoucnosti, ve které většina obyvatelstva Země byla evakuována do nebeských výšin, kde se lidé učí přizpůsobit novému životu. Mezi lidmi se ale stále najdou tací, kteří obydlí opouští a létají na povrch Země, aby získali nové informace o dění na své planetě. Tu obydlila nějaká monstra a jen někteří dokáží proti těmto vetřelcům bojovat. Bude to i Tom Cruise v roli Jacka Harpera?

Snímek byl natáčen v rozlišení 4K v oblastech napříč Spojenými státy a Islandem. Do role, kterou ztvární Olga Kurylenko, byly zvažovány i Olivia Wilde, Noomi Rapace, Kate Mara či Mary Elizabeth Winstead. Film byl natáčen pod názvem Horizons.

httpv://youtu.be/dQ3Mt9yiz6k

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také