Podívejte se na pixarovský kraťas La Luna

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Jednou z výhod pixarovských animáků v kině jsou kouzelné kraťasy, které se promítají před samotným filmem. Kdo byl na Toy Story 3, určitě si pamatuje rozmarný Den & Noc, před Vzhůru do oblak se promítalo tématické Polojasno a i ti, kteří kino moc často nenavštěvují, určitě znají Pinkavův kraťas Geriho hra. Tento rok jsem před Rebelkou mohli vidět La luna, kouzelný animáček režiséra Enrica Casarosy. Teď se na něj níže můžete podívat všichni.

Luna

La luna má krátkých 6 minut a přesto uvidíte kouzelný příběh s výborným hudebním doprovodem Michaela Giacchina. Kraťas byl loni oceněn i nominací na Oscara, kterého si nakonec ale odnesl film Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také