Wanted 2 má druhý nástřel scénáře, co bude s Angelinou?

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Práce na sequelu k filmu Wanted z roku 2008 pokračují solidním tempem a pánové Derek Haas s Michaelem Brandtem odevzdali studiu již druhý nástřel scénáře. Wesley (James McAvoy) ve filmu bude, zatímco Angelina Jolie a její postava Fox nikoli. Fanoušci rozporuplné herečky doufali v její návrat, avšak druhý díl nebude prequelem, tudíž její účast ve filmu je nyní logicky smetena ze stolu.

wanted

Osud Fox každý zná. Na konci Wanted ctila kód organizace a kroucenou střelou vyřídila jak všechny zrádce tak i sebe. Žádné skryté finty, její postava opravdu zemřela.

Mnoho fanoušků však doufalo, že se slavná herečka do filmu nějakým způsobem vrátí. Nejschůdnější variantou byla myšlenka vrácení se v čase, oba tvůrci však chtějí film naopak posunout dopředu.

Angelina dostala kulku přímo do hlavy, avšak dostáváme pořád množství zpráv o tom, aby se vrátila. Povídal jsem si s jedním fandou. Řekl jsem mu, zda se mu líbil konec jedničky. Řekl, že ano a ptal se na Angelinu. Důsledně jsem se jej zeptal ještě jednou, zda viděl tu kulku, která ji prošla mozkem,“ uvedl s úsměvem na tváři Haas.

Kolega Brandt jej doplnil. „Samozřejmě, že prequelem k jedničce by se její návrat dal konkretizovat, avšak my chceme jít dopředu,“ vysvětlil Brandt a nastínil možný směr dvojky. „Chceme, aby Wesley (McAvoy) rekrutoval novou postavu, tak jak byl rekrutován on. Bude tady nová ženská postava, jejíž život byl stejně zpackanej, jako Wesleyho,“ dodal Brandt.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také