Koutek Stand-Up zábavy: Dave Chappelle (1.)

Přečtěte si

Autor

V novém občasníku najdete to nejlepší ze stand-up představení. Zejména v Americe má tento druh zábavy ohromnou tradici a své místo na poli showbyznysu. Lidé mají rádi zábavu a talentovaní vyprávěči, ovšem také známé herecké ikony, jim tohle naservírovat umí. Není jednoduché se postavit před mikrofón a přivést masy lidí do hysterického smíchu. Pouze několika lidem na světě se to podařilo a stále daří. Mezi nimi je i Dave Chappelle.

Proto jsem se rozhodl, že do svého repertoáru zahrnu úryvky z nejrůznějších představení a vám, kteří si s angličtinou nerozumíte, podám pomocnou ruku v podobě titulků.

Dneškem začínáme mým oblíbencem, zmíněným Davem Chappellem (Con Air, Modrý Blesk). Úžasný komik, parádní vyprávěč a na veřejnosti skvělý chlapík. Mezi jeho nejlepší představení patří např. Killin em softly nebo Comedy Half Hour z produkce HBO.

S tímto komediantem se v této rubrice setkáme ještě mnohokrát, dnes předkládám jeho fenomenální úryvek, ve kterém se zabývá nejpalčivějším tématem v lidské historii – rasismem.

Příjemný poslech

Dave Chappelle – N Word

httpv://youtu.be/tsNzSYLzWZw

Předchozí článekVelký seriálový souhrn
Další článekTip na film: Gia (1998)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také