Bryan Singer natočí další X-Meny

Přečtěte si

Autor

Matthew Vaughn nějaké mindráky? Už dřív vycouval z Posledního vzdoru, nedávno upustil od režie Kick Ass 2 a teď hodil bobek i na nové X-Meny. Přesné důvody nejsou známé, každopádně Vaughn již pracuje na adaptaci komiksu Secret Service a u Foxu začali co nejrychleji hledat náhradu. A našli ji možná ještě ve větší jistotě.

Zpátky k mutantům se totiž na režisérskou židli vrací Bryan Singer, režisér prvních dvou X-Menů a následný producent První třídy. U nových X-Menů s podtitulem Days of Future Past si tak s Vaughnem vlastně jen prohodí role, protože náš zběhlík u projektu zůstane jako producent a scénárista. Šlo asi o jedinou volbu v tak krátkém časovém úseku, neboť studio chce dodržet stanovený termín premiéry 18.7. 2014 a zároveň stihnout začátek natáčení na leden příštího roku.

Informaci už potvrdil i samotný Singer, který teď dodělává Jacka zabijáka obrů, dobrodružné fantasy, jež se u nás dočkáme až v březnu 2013. Děj nových X-Menů by měl vycházet z příběhů 80. let Chrise Claremonta, který přepíná mezi současnou válkou proti Bratrstvu mutantů a budoucností, kde atentát na vládní systém povede k Sentinelům a mutanti budou drženi v internačních táborech. Původní obsazení První třídy by mělo být zachováno, čili se vrátí James McAvoy, Michael Fassbender nebo Jennifer Lawrence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také