Představujeme REC, šanci pro amatérské tvrůce

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

REC. Tak se jmenuje náš nový projekt, kterým oslovujeme vás, nadšené tvůrce, kteří nedisponují zrovna obrovskými rozpočty a sestavou známých herců. REC je tady pro vás, amatérské filmaře, kteří se navzdory limitujícím možnostem nebojí nasadit laťku vysoko. Co všechno zde můžete vidět?

My v Nafilmu.cz podporujeme jakoukoliv kvalitní amatérskou tvorbu, pokud má divákům co nabídnout. Nebudeme zde zveřejňovat pouze hrané snímky, ale také abstraktní audio-video materiály, které mají potenciál zaujmout, inspirovat.

REC je šance pro vás zviditelnit se širšímu okolí. Pokud máte kreativního ducha, zápal a myslíte si, že jste v rámci možností kvalitní tvůrci, ozvěte se nám! Vaše dílo zde zveřejníme a dostanete se tak do podvědomí nezanedbatelnému počtu dalších filmových fanoušků.

Uznáváme svobodu slova a vyjadřování osobních názorů, avšak nikdy zde neuvidíte mládeži nepřístupný, pohoršující, rasu záměrně hanobící, či jinak nevhodný a explicitní materiál.

Zde je první ukázka.

Kontaktovat nás můžete přímo zde. Rubriku REC poté můžete prozkoumat zde nebo pod záložkou Zábava v našem menu.

Zájemci o zveřejnění vlastního filmu na našem webu souhlasí s těmito informacemi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také