Ant-Man ještě blíže skutečnosti

Přečtěte si

Autor

Studio Marvel a Ant-Man. O zfilmování tohoto hrdiny se mluví strašně dlouho a převeliký zájem o jeho režii má Edgar Wright. S ohledem na to, že Ant-Man je jeden z prvních členů Avengers, mluvilo se o jeho filmovém zpracování už před lety, ale kvůli Icredible Hulkovi a Iron Manovi byl odsunut.

Marvel plánuje na 14. květen film, který je doposud přísně utajovaný, ale právě Ant- Man je jedna z možností a Edgar Wright vehementně usiluje o to, aby se tento hrdina dostal na stříbrné plátno. V nedávné době natočil pár zkušebních záběrů, aby ukázal svojí vizi jak by měl Ant-Man vypadat a jak budou vypadat jeho schopnosti na velkém plátně. Uvidíme jestli bude Edgar Wright natolik přesvědčivý, aby od Marvelu dostal povolení na realizaci, nebo Marvel odhalí úplně jiný projekt.

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Ant-Man je něco jako Spider-Man, akorát kouslej mravencem? Nebo jak se stal hrdinou a co umí? Vůbec si ho nedokážu představit ve filmu.

    • Nene, Ant-man je Hank Pym, jeden ze zakládajících členů Avengers. Dokáže měnit velikost a díky helmě ovládat mravence. Má i několik dalších identit … Yellow Jacket a třeba i Goliath (to byl chvilku i Hawkeye). S ním by se ve filmu měla pravděpodobně objevit i Whasp, jeho manželka a taky jeden z prvních Avengerů. Oba tuším v průběhu komiksů už zemřeli. Whasp při Secret Invasion. Druhý Ant-man byl Scott Lang (zemřel) a třetí Eric O´Gready. Přes tohle všechno je Ant-Man v Avengers a v současnosti v hlavním univerzu bojuje proti X-menům. Pff…doufám, že jsem to dal tak nějak všechno.

    • Já si ho naopak ve filmu představit umím až moc dobře. Určitě líp než Black Panthera, který skáče, běhá a škrábe 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také