Trailer 2: Sněhurka a lovec (2012)

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na WonderConu patřila Sněhurka k nejnavštěvovanějším místům a po prvním skvělém traileru i japonském teaseru přichází druhý oficiální trailer, rovněž s dechberoucí podívanou. Čeká nás úplně nové představení Sněhurky, tak jak ji dodnes nikdo nezná. Všechny upoutávky jedou v akčním, temném stylu plných fantasy stvoření a nádherných kamerových záběrů.

Snow White and the Huntsman vejde do českých kin koncem května tohoto roku a zcela nepochybně tento blockbuster patří k očekávaným snímkům tohoto bohatého roku. Všechno podstatné, co zatím autoři nové Sněhurky vypustili ven, najdete zde. Naše slova potvrzuje i krátké video z natáčení, kde nouze o speciální efekty nebyla. Režíruje Rupert Sanders a hrají Kristen Stewart, Charlize Theron nebo Chris Hemsworth.

Patří tahle Sněhurka k vašim očekávaným snímkům tohoto roku nebo spíše důvěřujete klasice Mirror, Mirror pod vedením režiséra Tarsema Singha (Válka Bohů)?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také