Jessica Lange a Zachary Quinto se vrací do American Horror Story

První série American Horror Story si dokázala získat řádnou diváckou základnu. I proto se tvůrci rozhodli pokračovat ve své práci. Prozatím víme, že se děj bude odehrávat mimo původní Murder House a čeká nás kompletně nová herecká sestava. Tedy až na jednu výjimku. Tou je Jessica Lange, majitelka dvou Oscarů. V seriálu ztvárnila sympatickou, ale bezcitnou mrchu Constance Langdon.

Ryan Murphy a Brad Falchuk prozradili, že se známá herečka vrátí do seriálu, jenže ne v roli Constance, za kterou dokonce Jessica získala minulý rok Zlatý Glóbus. Více nám tvůrci seriálu, který začíná s produkci v červenci toho roku a na televizní obrazovku stanice FX se vrátí až v říjnu, neprozradili. I tak je ale návrat filmové hvězdy do seriálu velkým lákadlem.

První plakát k druhé řadě

Update: Vrátit by se měl podle nejnovějších informací i Zachary Quinto. Ten momentálně natáčí pokračování Star Treku J. J. Abramse. Prozatím není jasné, zda se vrátí do role homosexuálního návrháře nebo nám tvůrci připraví další překvápko. Z dřívějška také víme, že se vrátí Evan Peters (Tate) a Lily Rabe (Nora).

Co očekáváte od druhé sezóny? Máte nápad, jak by mohl seriál pokračovat i bez ostatních postav z první řady? Vyjádřete se v komentářích.