Videotéka HBO GO už nabízí své služby všem. Objednat si ji mohou uživatelé služeb od operátora a nově také za měsíční poplatek diváci, kteří žádného poskytovatele digitálního vysílání nemají.

Novou strategii HBO Europe zatím spustilo v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a Maďarsku. Další země ze střední Evropy se připojí během pár týdnů. HBO Europe slibuje novým uživatelům první měsíc zdarma a následně si za službu naúčtuje 199,- Kč měsíčně. Což je méně než konkurenční Netflix. Videotéka HBO GO má také jednu velkou výhodu v tom, že všechen obsah bude dostupný jak v původním znění s českými titulky, tak s českým dabingem. K dispozici bude kompletní obsah z produkce HBO Europe, filmy a dokumenty HBO, a nové seriály a filmy.

Kompletní obsah videotéky si bude možný přehrát ve Smart TV, tabletu, chytrém telefonu, Apple TV, přes Chromecast, nebo přes počítač. Pro filmové a seriálové fanoušky se tak naskýtá jedinečná možnost legálně sledovat například Hru o trůny, Westworld, nebo trhák Kráska a zvíře.

Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here