Studio Disney na eventu D23 představilo osmou epizodu Hvězdných válek v líbivém behind-the-scenes traileru.

To neúprosné čekání na prosinec je zdrcující a aktuální propagační materiály k Poslednímu z Jediů diváka jen víc a víc napínají. Dost možná nejočekávanější film letošního roku, osmá epizoda legendárních Star Wars, už marketingově začíná takříkajíc tlačit na pilu a to je teprve polovina července! Na fanouškovské události D23, na které studio Disney každoročně prezentuje své projekty, došlo k odhalení zbrusu nového videa z natáčení s několika velmi zajímavými záběry.

Tři minuty čisté fandovské radosti obsahují například pohled na odmaskovaného a zjizveného Kylo Rena, u ohníčku tábořícího Žvejkala nebo nové zvířecí potvůrky. Sem tam se mihnou i nové tváře Benicia Del Tora či Laury Dern a v čase kolem 1:36 to s trochou představivosti vypadá, že i samotný tvůrce původních Star Wars – George Lucas – se přišel podívat na natáčecí plac. Tuto informaci ale berte s rezervou, také to mohl být jen nějaký beďnák, co je legendárnímu tvůrci až absurdně podobný.

Také jsme se dočkali šestice stylových promo plakátů s hlavními postavami snímku, které najdete níže.

Star Wars: Poslední z Jediů vtrhne do tuzemských kin 14. prosince letošního roku. Režijní stoličku obsadil Rian Johnson (Looper) a své ikonické role si zopakují Daisy Ridley, Adam Driver, Carrie Fisher, Mark Hamill, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson nebo John Boyega.

Napsat komentář