Uvedení návratu jednoho z nejkultovnějších sci-fi všech dob, oděného v kyberpunkovém hávu, se závratně blíží. Proto není divu, že v záplavě letních upoutávek dorazil i v řadě již třetí trailer. Nejnovější počin talentovaného režiséra Denise Villeneuvea (Příchozí) se tak opět hlásí o pozornost. A o tom, že si ji zaslouží, nemůže být pochyb…

„Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný.“

V pokračování futuristického Blade Runnera se pod režijní taktovkou již zmíněného Denise Villeneuvea představí Harrison Ford, navracející se tak k jedné ze svých ikonických rolí, dále Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Dave Bautista, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James a další.

Nelze popřít, že tohle bude dost možná jedna z největších filmových událostí, které s sebou tento rok přinese. O kvalitách filmu Blade Runner 2049 se budeme moci přesvědčit už 5. října, kdy bude snímek uveden do kin.

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here