Chystaný prequel k legendární hororové řeži, nazývané v našich končinách Masakr motorovou pilou, se vytasil s první upoutávkou. O tom, jak snímek naplní či nenaplní divácká očekávání v něj vložená je zatím dost možná příliš brzy diskutovat. Původnímu slasheru z roku 1974 už se žádný z jeho nástupců příliš nevyrovnal. Leatherface má ale potenciál to změnit, jak se ostatně můžete v traileru níže přesvědčit…

Dlouho očekávaný horor, dějově předcházející kultovní záležitosti má na starosti dvojice režisérů, a sice: Alexandre Bustillo a Julien Maury, stojící kupříkladu za hororem Uvnitř. V jejich nejnovějším počinu budeme svědky zrodu vraha Leatherface, vl. jménem Thomase Hewitta, který svou přezdívku získal díky obludně ikonické masce, sešité z tváří svých obětí, za níž skrýval vlastní znetvořenou tvář. Trailer skýtá slušně temnou, syrovou atmosféru a opravdu výborně navnazuje na film.

Snímek bude uveden do kin koncem září. Přestaví se zde Lili Taylor, Sam Strike, Stephen Dorff, Julian Kostov, Velizar Binev, Sam Coleman, a další. Hudbu složil John Frizzel, scénář k filmu napsal Seth M. Sherwood.

Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here