Killing Hasselhoff se stane pravděpodobně jednou z nejšílenějších komedií letošního roku. V hlavních rolích se představí americký herec s korejskými kořeny Ken Jeong, známý například z Pařby ve Vegas, a legendární plavčík, jehož jméno snímek nese.

Za produkcí blázniviny, která na DVD vyjde 29. srpna, stojí stejný tým jako za Pobřežní hlídkou, filmovou adaptací seriálového hitu 90. let, a samotný David Hasselhoff. V minirolích se objeví například bavič Howie Mandel, muzikant Kid Cudi nebo sličná záchranářka před žraloky Gena Lee Nolin.

Chris (Ken Jeong) je nepříliš úspěšný majitel nočního klubu, který se topí v dluzích. Východiskem z problémů pro něj má být vítězství v soutěži, kdy se sází na smrt celebrit. Pokud by jeho tip, David Hasselhoff, zemřel, získá půl milionu dolarů. Jenže Hasselhoff se stále těší dobrému zdraví, jedinou možností tak je k smrti mu malinko pomoct. Spolu s kamarády Fishem a Tommym jsou ochotni pro dosažení svého cíle udělat téměř cokoliv. Nebude to však úkol úplně snadný, zvlášť když jejich cílem je právě hlavní hrdina Pobřežní hlídky.

Zatímco v USA snímek vyjde pouze na digitálních nosičích, na plátnech kin by se mohl objevit v Německu. Právě Hasselhoffova vysoká popularita u našich sousedů, pomohla filmové Pobřežní hlídce od totálního propadáku, když tržby ve Spojených státech nestály za moc.

Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here