První díl proti sobě postavil zlobivého floutka Dustyho a slušňáka Brada. Ti bojovali o přízeň ratolestí a i přes počáteční nevraživost se stali dobrými přáteli. V pokračování dojde k představování jejich otců a ke srovnání jejich rozdílných postupů. Ukázka láká na známé tváře a vtip.

V prvním díle si známí herci Wahlberg a Ferrell dělali nejrůznější naschvály a snažili se vzájemně dokázat, kdo je alfa samec. Později si ale uvědomili, že i přes rozdílné osobnosti mají pár společných věcí a nakonec se spřátelili. V pokračování se dostanou na scénu jejich otcové. Dusty (Wahlberg) pozve na prázdniny svého bohémského a drsného otce (Mel Gibson), zatímco Brad (Ferrel) všem dokáže, že je v blízkosti svého rodiče stále dítětem. Ukázka představuje jak staré, tak i nové tváře a několik více či méně povedených vtipů.

Komedie Seana Anderse (Millerovi na tripu) má českou premiéru 7. prosince.

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Napsat komentář