Herecké hvězdy a pach spálených pneumatik. I druhý trailer ke snímku Baby Driver se nese ve stejném duchu jako ten první a dává tak jasně najevo, že se můžeme těšit na pořádnou akci.

Baby (Ansel Elgort) je mladý talentovaný řidič. Jeho prací však není taxikaření, nýbrž vozí zločince z místa činu. A je v tom nejlepší, a to i díky hudbě, kterou neustále poslouchá. Když pozná dívku svých snů (Lily James), vidí to jako šanci zapomenout na svůj kriminální život a začít znovu. Poté, co ho mafiánský boss (Kevin Spacey) donutí zúčastnit se další akce, ocitá se v ohrožení nejen jeho život, ale i láska i svoboda.

Režie snímku se ujal Edgar Wright, který se v minulosti podepsal třeba pod Jednotkou příliš rychlého nasazení nebo Soumrakem mrtvých. V dalších rolích se objeví Jon Hamm, Jamie Foxx, Eiza Gonzalez nebo Jon Bernthal.

Do kin Baby Driver vstoupí 28. června.

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here