Poslední režijní angažmá Davida Ayera příliš nenadchlo diváky ani kritiky. Jeho Sebevražedný oddíl, který získal konci února Oscara za nejlepší masky, však brzy nahradí jiní tvorové a podivíni z alternativních galaxií. První teaser trailer k Ayerovu filmu Bright vás přiměje zamyslet se, o co vlastně v téhle fúzi obyč a fantasy světa půjde.

Země se stala místem, kde spolu bok po boku žijí lidé s elfy, vílami a orcy, ale ne vždycky se jedná o idylické soužití. Na klid a řád v Americe dohlíží pořádkové služby a různé hlídky, mezi které patří i Scott Ward a Nick Jakoby. Ward (člověk) a jeho parťák Jakoby (orc) se jednoho dne náhodou při noční hlídce ocitnou ve špatný čas na špatném místě a jejich doteď obyčejné životy jsou převráceny naruby. Oba musí překonat své odlišnosti a spojit veškeré schopnosti k tomu, aby zachránili elfku a prastarou relikvii nedozírné moci před zneužitím.

Role Warda, který se ve filmu objeví s černými brýlemi, jež vtipně evokují jeho éru v Mužích v černém, se ujme Will Smith. Postavu impulzivního spolupracovníka orca Jakobyho ztvární Joel Edgerton. Kromě nich se dočkáme také Noomi Rapace, Edagara Ramíreze nebo Kennetha Choi. Film vzniká pod hlavičkou Netflixu a uveřejněn by měl být v prosinci letošního roku.

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here