Thor: Ragnarok: První fotky z natáčení

Přípravy jedné z nejočekávanějších komiksovek tohoto roku jsou v plném proudu. Marvel má v následujících měsících rozhodně co nabízet a třetí Thor není žádná výjimka. Severský bůh se zde setká s dcerou svého nevlastního bratra; bohyní podsvětí Helou. Spolu s Hulkem budou ale čelit hned několika dalším zlounům… První fotografie z natáčení jsou tady!

Na snímcích můžeme mimo jiné vidět Thora, Bruce Bannera a Grandmastera, kterého nově ztvární Jeff Goldblum… Ve filmu se Thor s Hulkem ocitnou na druhém konci vesmíru a budou nuceni bojovat o svůj život v gladiátorských zápasech (inspirace tedy, jak už delší dobu víme a jak se předpokládalo už v raných dohadech, bude pocházet zejména z komiksové Hulkovy planety), a aby toho nebylo málo, Thor se bude bít bez svého kladiva a tedy i části svých schopností. Místo boha hromu tak uvidíme „jen“ Asgarďana. Nejprve tedy Thor bude muset ustát střet s Hulkem, poté se navrátit na Asgard, zabránit Ragnaroku a postavit se novému nepříteli; bohyni podsvětí Hele (Cate Blanchett)

Krom zmíněných se v Ragnaroku představí Tessa Thompson jako Valkyrie, Karl Urban bude svalnatý potomek asgarďanky a ledového obra jménem Skurge, a Jeff Goldblum si zahraje Grandmastera, jednu z nejstarších bytostí ve vesmíru. S tolika záporáky bude mít ústřední duo co do činění… Jak se se strastmi poradí, se budeme moci přesvědčit 3. listopadu.

Sdílejte
Fanoušek Marvelu, seriálu Doctor Who a tvorby Quentina Tarantina

Napsat komentář