Americká režisérka íránského původu Ana Lily Amirpour upoutala pozornost už svým debutem Sama nocí tmou, který sama popisuje jako íránský upíří spaghetti western. V tomto roce vstoupí do kin její další snímek The Bad Batch.

Romantický hororový thriller se odehrává v texaské komunitě kanibalů. Arlen se ocitá v pustině uprostřed ničeho kdesi v Texasu. Zatímco se snaží v nelítostném prostředí zorientovat, je chycena skupinou divokých kanibalů. Brzy si uvědomuje, že se bude muset nové situaci přizpůsobit a že v konfliktu být dobrý nebo špatný člověk záleží především na tom, na čí straně stojíte.

Ana Lily Amirpour se stejně jako u Sama nocí tmou znovu ujala nejen role režisérky, ale rovněž scénáristky a producentky. Do hlavní role Arlen obsadila mladou britskou herečku Suki Waterhouse (S láskou, Rosie). V další rolích se objeví Jason Momoa, Giovanni Ribisi nebo Keannu Reeves.

The Bad Batch vstoupí do amerických kin 23. června.

Váš komentář potěší autora článku.

Sdílejte
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Napsat komentář