Marvel chystá v následujících měsících několik filmových pecek a aby fanoušky správně nabudil, zveřejnil několik uměleckých konceptů, které nepostrádají hlavní protagonisty i vizuální kvalitu.

První z konceptů zachycuje krále Wakandy, Black Panthera. Přestože náš africký hrdina uchvátí v kinech až za rok (přesněji 16.2. 2018), tvůrci poodhalili již několik nákresů. Můžeme se pokochat krásami Wakandy i samotným hrdinou.

Kromě Black Panthera jsme se dočkali i nových obrázků zachycujících boj božského Thora a nezlomného Hulka. Thor Ragnarok dorazí do kin 3.11.2017 a zaměří se především na souboj dvou zmíněných týmových kolegů. Ti se totiž utkají v gladiátorské aréně, kam Thora přiláká snaha ochránit milovaný Asgard. Koncepty ukazují jednak intenzivní boj mezi oběma siláky a dočkáme se i Lokiho. Ten na jednom obrázku společně se svým bratrem čelí bohyni smrti jménem Hela.

To není stále vše. Některá tajemství poodhalila i očekávaná týmovka Avengers: Infinity War. Ve vrcholu fáze 3 se vrátí Thanos, který zavaří jak Avengers, tak Strážcům Galaxie. Ti se proti němu budou muset spojit, aby odvrátili katastrofu. Na návrzích můžeme vidět samotného Thanose a své si řekne opět Thor, kterému tentokráte dělá společnost mluvící mýval Rocket.

Váš komentář potěší autora článku.

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here